Кукі файли

РОЗШИРЕНА ІНФОРМАЦІЯ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ КУКИ ФАЙЛІВ

www.parasolo.com.ua

ЩО ТАКЕ КУКИ ФАЙЛИ

Використання куки власником цього сайту, компанія ПАРА SOLO TM з зареєстрованим офісом в __________________, Податковий кодекс і ПДВ номер ________________, проводиться відповідно до політики конфіденційності; якщо ви хочете дізнатися всю необхідну інформацію, будь ласка, натисніть  тут.

Файли куки є невеликими текстові файли, в яких зберігається інформація про веб-сайтах які відвідують користувачі використовуючи їх термінал (комп’ютер, ноутбук, планшетний, смартфон і т.д.) і де вона зберігається для того, щоб бути повторно переданої для одних і тих же сайтів при наступному відвідуванні одним і тим же терміналом, куки використовуються для різних цілей, вони мають різні характеристики і можуть бути використані як власником веб-сайту, так і третіми особами.

Тут Ви можете знайти, всю інформацію про куки, встановлених на даному сайті, а також всю інформацію про те, як управляти своїми уподобаннями про них.

ЯКІ КУКИ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО НА НАШОМУ САЙТІ

1) Технічні куки, які не потребують будь-яких підтверджень від користувачів:

Всі технічні куки не потребує будь-чиєї згоди з боку користувача, тому вони встановлюються автоматично в результаті доступу до веб-сайту.

Серед технічних куки, ми використовуємо:

  • Навігація кукіКукі забезпечує нормальний перегляд і використання веб-сайту, за допомогою різних опцій або послуг, спрямованих на підвищення ефективності сайту.
  • Функціональність кукіКукі які економлять переваги користувачів, які дозволяють переглядати користувачів, відповідно до набором обраних критеріїв (таких, як, наприклад, мови, текстових символів, тип браузера і т.д.).
  • Геолокаційні кукіКукі, які фіксують приблизний адресу користувача (місто, область, поштовий індекс), отриманий IP-адреса, щоб мати можливість автоматично вибрати правильну країну або сервер і інформувати користувачів про будь-яких комерційних пропозицій в тому районі.

2) Файли куки, які вимагають підтвердження користувачів:
Всі куки, крім технічних згаданих вище, встановлюються або активується тільки тоді, коли попередня згода дається користувачем, в перший раз він / вона відвідує веб-сайт. Вибір може бути виражений в загальному вигляді, шляхом взаємодії з короткою інформацією куки банера на цільовій сторінці сайту, відповідно до дій, викладеними в вищезгаданому повідомленні (закриття банера, або натиснувши на кнопку OK, або за допомогою прокрутки сторінки або натиснувши на будь-який з її елементів); або може бути передбачено вибірковим способом, описаним нижче. Вибір відстеження надається користувачеві і записується для здійснення наступних візитів на той же сайт. Проте, користувачеві завжди дозволено анулювати всі або частину з раніше виданих згод.

Серед куки, які вимагають підтвердження користувачів комп’ютера, ми використовуємо:
Кукі керовані третіми особами:
Ці файли не знаходяться під управлінням нашої компанії, і згадуються в якості третьої сторони куки. Тут Ви можете знайти деяку інформацію, а також посилання на політику конфіденційності і форми згоди для кожного з них. Для всіх з них ви можете дати вашу згоду також закрити цю сторінку або переключитися на іншу сторінку веб-сайту.
а) Соціальні мережі куки
Ці файли збираються, щоб обмінюватися контентом в соціальних мережах.
Тут Ви можете знайти назву будь-якої третьої сторони, яка управляє вищезазначеними куки, і для кожної з них наведені посилання на сторінку, де можна отримати більш детальну інформацію та / або керувати згодою.

Pinterest
facebook
Twitter
YouTube

б) Аналітика куки

Ці файли збираються третіми особами, як в агрегированной і дезагреговані формі, з метою збору інформації про кількість користувачів і про те, як вони відвідують веб-сайт, наприклад, інформація про деякі сторінки або розділах найбільш часто переглядаються. Тут Ви можете знайти назву будь-якої третьої сторони, яка управляє вищезазначеними куки, і для кожної з них наведені посилання на сторінку, де можна отримати більш детальну інформацію та / або керувати згодою.
Google Analytics

Ми хотіли б повідомити Вам, що Ви можете також управляти кукі уподобаннями через браузер, який ви використовуєте (будь ласка, знайти нижче основної з них).
Internet Explorer
Google Chrome
Mozilla Firefox
Safari

Якщо ви не знайомі з типом і версією браузера, який ви використовуєте, ми запрошуємо вас натиснути на кнопку “Довідка” у вікні у верхній частині вікна браузера, де ви можете отримати доступ до всієї вашої інформації.
КОНТАКТИ
Для отримання додаткової інформації:
E-mail: parasolocorp@gmail.com